X-Men World

rodiklisPagrindinisDUKNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 

Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 3:21 pm

Sveiki visi maži ir dideli,geri ir blogi šiandien visą rpg ir naujienų pasaulį okupavau AŠ,tad nevargite niekur nesislėpkite nes mano žvilgsnis jus ras visur,tad ramybės nebeturėsite..
Tragiška žūtis
Visą x-men miestą sukrėtė tragiška žinia Nuo ledo ieties žuvo Peter Parkes dar žinomas,kaip žmogus voras.Jis mirė jo mylimosios Elizabet akivaizdoje. spėjama ,kad ledo ietį paleido Archangel kuris buvo apsėstas blogosios pusės.
Peter mums taves tikrai trūks kas gins žmones ir gėrio pusę kai žuvo šis nuostabus didvyris.
Grįžo siaubingasis Greed,tad saukokitės kas galit
Visai netikėtai Greed kuris buvo laikytas mirusiu prisikėlė ir vėl daro blogus darbelius. Jau mokyklos Kariduriuje jis susigrūmė su Tina ir Claire laimei joms pavyko pasprukti.
Bet baisiausia tai ,kad jis savo nagais perėžė antrąjį Archangel sparną . Greed gal laikas nusikarpyti nagus ir pasidaryti manikiūrą? arba pradėti nešioti komštines pirštines,kol dar nesubjaurojai,kam nors veidelio?
Ne gana to jis užpuolė ir bandė nuskriausti žaviają Lady Mastermind. Bet jai pavyko išsigelbėti iš žiauriojo Greed Gniažtų...

Nuo Angelo iki Velnio.
..

[b]Seksualus Vorenas žinomas dar kaip Archangel buvo apsėstas kai Tina jam sužeidė sparną stiklo šukėmis.Kaip teigia patikimi šaltiniai jis įsiuto po Tinos ir Elizabet žinomos kaip Psylocke konflikto jo sparnas tapo mėlynas. ir jis sustiprėjo įgavo naujų galių ir tapo vieną jo pusė tikra blogio išsikūnijimu.Tą pačia dieną jis gelbėtojų bokštelyje jam buvo sužeistas antras sparnas ir nukritęs ant skardžio jis dar kelias valandas pabuvęs pusia geras neteko savo gerosios pusės ir tapo tikra pabaisa metalineis sparnais. Tikimės gerasis Archamgel dar grįš

Meilės keliai nežinomi arba atėjo pavasaris ir parskrenda gandrai..

Nesenai visi dūzge apie meilės keturkampį tarp Peter,Tinos,Elizabet ir Archangel. Visi spėliojo kurį iš dviejų pasirinks Elizabet Archangel ar Peter.Ir kai jau Atrodė ,kad Elizabet ir Peter taps pora Peter iškeliavo anapilin sugniuždymas Elizabet.Bet ji Ilgai negedėjo ir jau po kelių valandų prisipažino Visada mylėjusi tik Voreną O taip geai išgirdote Vorena . Cituoju \"Vorenaoi pamilau tave nuo tos akimirkos kai pirmą kart įžengiai pro mūsų kambario duris:" Nepatikėsite bet ir Vorenas būdamas pusiau blogas prisipažino jai meilėje ir jie praleido Kelias karštas valandas.Vorenai ar tik neprisidarysi netyčiuko? Aš nežinau bet deivė kurios vardo nevalia mineti viską žino ir tikrai niekam neišduos kol neateis laikas..
Tačiau ar viskas iš pirmo žvilgsnio pagaliau laimingoj istorijoje baugsis gerai nežinai nes Angelas virto velnių ir surikęs,kad Nemyli Elizabet nuskrido .Ku nuskrido Angelas? Ar Elizabet pavyks gražinti gerąjį Angelą ?Ar pagaliau tamsialukė mėlynakė gražuolė bus laiminga sužinosite kitame numeyje.

Kerštas Ir kur dingo geriečių komanda?
negaliu patikėti ramioji Elizabet išsiuto,kai Greed dėka jos mylimasis Archangel tapo blogiuku.Ir po ilgos dvikovos įkalino pasipūtelį Greed Oloje (taip ir reikia tam paršui),kiek girdėjau jis iš ten vargais negalais išsikapstė ir vėl ėmė tęsti blogus darbelius.
Kur dingo visi geriečių komandą juos užpuolė maras ar kas? Noes kaip nesenai teko matyti ju liko nedaug,Mimic,Natur,Beta, ir dar keletas.Bet ir jie paskendę meilės labirintuose kaip ir naujaokai Mystique ir Malkavin,Mimac ir Jubilee .Kaip viskas klostysis toliai sužinosite kitame numeryje.
Tad iki pasimatymo jūsų Elizabet

Paskutinį kartą redagavo Psylocke, Št. 03 20, 2010 4:50 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Claire
Save the cheerleader, save the world

Pranešimų skaičius : 2042
Respect : 7
Kada atvyko? : 2010-03-07

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 3:39 pm

Visas numeris vos ne apie Tave vieną, mergaite, tai neturi būti savęs reklamavimas ar kažkas panašaus. Daug skyrybos bei rašybos klaidų, manau Tau reikėtų ieškoti kokio kito užsiėmimo arba bent jau išmokti normaliai dėstyti savo minti, bet nedaryti šitiek klaidų.

..................................................................................................................
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 3:47 pm

Mano manymu numeris būtų daug geresnis jeigu nedarytum rašybos klaidų,ir aprašinėtum kiekvieną,o ne mane ir save,nes tikrai čia kaip reklamavimas save,pritariu Claire'i,nes tikrai pridarei labai daug klaidų,ir prastas tekstas.
Atgal į viršų Go down
Beta
can look, but not touch

Pranešimų skaičius : 276
Respect : 0
Kada atvyko? : 2010-03-17

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 3:54 pm

kas sake kad as GERIETE?mano blogoji puse kolkas dar neatsiskleide....
Atgal į viršų Go down
Claire

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 3:56 pm

Claire rašo:
Visas numeris vos ne apie Tave vieną, mergaite, tai neturi būti savęs reklamavimas ar kažkas panašaus. Daug skyrybos bei rašybos klaidų, manau Tau reikėtų ieškoti kokio kito užsiėmimo arba bent jau išmokti normaliai dėstyti savo minti, bet nedaryti šitiek klaidų.
+
Rašai klaidingas naujienas. xD

..................................................................................................................
Atgal į viršų Go down
Tina
I think I am paranoid

Pranešimų skaičius : 1142
Respect : 3
Kada atvyko? : 2010-03-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:06 pm

Blynas tikrai prisvilęs...Omg..net neturiu žodžių ištikrųjų..Mergaite,tu tikrai trokšti dėmesio...
Man tik belieka pritarti visiems kitiems,nes tu tikrai rašai vien tik apie save,lyg būtum pasaulio bamba,taip pogi rašybos ir skyrybos klaidos..žiaurumėlis.. ir plius,tikrai,melaginga tavo spauda.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:22 pm

Pirma patys kalti siunčiau laiškus klausiau ką nuveikėt,kas rašė tą parašiau kaip RAŠĖ,KAS RAŠĖ,KAD NIEKO tai ką buvau mačius parašiau ko ne neieškojau nes patys sakė nieko neveikė. Kiti nieko neatrašė viena iš jų tu Claire .Ir Trečia jei nerašot ką nuveikiat kaip tarėmės nekaltinkit manęs nes pačios kaltos. Ketvirta pc visas rašybos klaidas taiso ir man nerodė,kad jų būtų,skyrybos ką padarysi. Ir penkta Straipsnis turėjo būti kitoks bet nežinia dėl ko dingo padintos raidės ir pan.. Nepataisiau nes netas užlagino daba bandau taisyt.Tad nelokit ant manęs jei nevygdot susitarimo ir neatsakot į laiškus.arba nieko neveiket fr ir nėra ką apie jus rašyt.
Atgal į viršų Go down
Claire

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:29 pm

Žmogau forume kaip tik daug kas vyksta,manau reikia kam nors kitam paskirti šį darbą, nes, kad tu rašysi viską apie save tai žmonės iš to naudos negaus, be to straipsniai lėkšti ir daug informacijos nepateikiantys. Ir dar, nemanau, kad turėtum klausinėti žmonių ką jie nuveikė forume, pati turėtum juos sekti ir rašyti apie juos naujienas, nes kai kurie gali priskiesti visai nebūtų dalykų. Ir dar vienas dalykas, aš tau irgi nerašiau nieko, ta prasme nieko nepasakojau ką nuveikiau su savo veikėja, taip, kad nebemalk š...

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:38 pm

Patikėk bendrauju su labai faina panele kuri rašo straipsnius puikius kitam fr. Ir kai paklausiau kaip jai pavyksta ir kai gavau laišką ką pati fr nuveikiau. Ji atsakė veikėjų per daug ,kad kiekvieną susekčiau kas ką daro ir taip pat negaliu į galvą įlisti ką jie galvoja todėl parašau jiem paskaitau ir sugrupuoju,tada jei iš tie įdomu ir intriguoja paskaitau plačiau jei viskasaišku iš to,ką parašė veikėjas tai net neskaitau plačiau.Visi laimingi straipsniai puikūs plius daugiau pasako nei fr parašyta ir to fr net nerasi. Ką randi straipsnyje. Tad pati prisipažįsti ,kad nieko neparašei ir patį pirmąjį yra sunkų rašyt nes naujienų labai daug ir reikia dalį atmesti nes netilptų į vieną žinutę.
Atgal į viršų Go down
Harry

Pranešimų skaičius : 1249
Respect : 2
Kada atvyko? : 2010-03-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:43 pm

Psy tau yra 20 metų (pagal tave). Skirybos klaidų neturėtų būti. Na tokių. Ta prasme tau sunkiai sekasi išreikšti savo mintis. O ir kas vyksta fore turėtum sekti pati. Čia toks atsakingas ir trobulesome darbas yra. Bet šiaip žmogai nešokit ant jos labai. Pasisiūlė pati padėti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:43 pm

Omg... Aš žinoma net ir čia... x.x
P.S
Tikiuosi admin.nesupyks, kad dar iki šiol aprašymo nesusikūriau ir čia rašau :DDD
Atgal į viršų Go down
Claire

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:44 pm

Bet tu rašai ne vien apie veikėjus, o apie forumo įvykius, tai kas gali būti per klausinėjimai ką nuveikei forume, na suprantu, paklausi kelių forumiečių ir apie juos parašai straipsniuką ar sugalvoji ką nors daug įdomiau. Taip, pripažįstu, kad niekados nesu pati nieko rašiusi, bet galiu pabandyti, jeigu tik kas suteiktu man tokią galią, be to, manau galima daug įdomesnį padaryti žurnalą.

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 4:56 pm

Goš.. Ko Jūs ant jos taip užsipuolėt? Patys leidote jai rašyti, ir gavot... Tiesą sakant tikrai NEĮMANOMA suspėti sužiūrėti kur kas įvyko. Visuose forumuose asmenys kurie rašo naujienas dažnai turi padėjėjus arba paprasčiausiai kaip Psylocke parašo kai kuriems į PM, norėdama pasitikslinti ar sužinoti kas kur įvyko. And... Jei jau Jums parašė į PM ir norit normalių naujienų, tai ir teikitės atsakyti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:02 pm

Taip Electra teisi kai ankščiau rašiau turėjau padėjėją. O daba patys neatsakėt į mano laiškus tai kalti patys ir esat. Ir labai AČiū tiem kurie atsakė.Ir Greed baik cituot visur mano metus nes pats nors esi šešiolikos sakai,kad tau septyniolika. Ne gėda,kad meluoji?
Atgal į viršų Go down
Harry

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:03 pm

Gėda gėda :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:07 pm

Hm.. Man tik keturiolika ;D
Atgal į viršų Go down
Claire

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:08 pm

Electra, neskaityčiau to kaip užsipuolimo, mes tik pasakom jog vaizdą gadina skyryba, raidės ir klaidinga informacija.. be to, galima sakyti jog visą numerį ji parašė apie save, o ne apie forumą.

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:10 pm

GossipGirl rašo:
Heya, naujienų ir visą RPG pasaulį okupavau AŠ, taigi ramybės nebeturėsite :(sun):

Pradingėliai grįžo
Atspėkite kas pagaliau grįžo? Džasperis Heilas ir Emetas Kalenas. Sklido gandai, kad tie du ,,vegetarai" pakeitė savo orientacijas ir tapo... GĖJAIS... Negi Rozali ir Alisa nesugebėjo patenkinti savo bernužėlių norų? Prižadu, išsiaiškinsime tai vėliau.
Kaip manote ką Emetas pasakys kaip pamatysi mažają, mielają Kateriną? Kaip Rozali pasiteisins iš kur tas vaikiukas nukrito? A? Tikriausiai, kad gandras atnešė, o Rozali ją kopūstuose rado. Emetai, sveikiname Tave tapus įtėviu or smth.

Trumpas meilės romanas
Ohohohohohoh. Kalenų namuose drama, po dramos, bet viską vainikuoja Edwardo ir Rozali romanas. Jie pagaliau prisipažino, kad patinka vienas kitam. Atrodė viskas lyg pasakoj, kol Edvardas neprabilo apie vaikus. Jis pareiškė, jog nori turėti vaiką. Bet Rozali pabūgo ir pasiuntė jį velniop. Edwradas depresuodamas nubėgo pas Bella...

Kulminacija Svanų lūšnoje
Tagi, kaip jau žinome, Edvardas atlėkė čia. Persimetė su Bella keliais žodeliukais ir iškart prie reikalo. N-18. Štai kaip viskas buvo apibūdinta. OI, Eduli, prisidirbai. Ponulis per vėlai susiprotėjo, kad nesisaugojo ir jei Dievas duos, sulauksime Kalenų pagausėjimo :(giggle): .

Prisipažinimas
Pagaliau tai įvyko! Rilis sugebėjo išstenėti tuos tris nelemtus žodelius Heidei 'Aš Tave myliu'.
Riley rašo:
-Nesvarbu..Svarbu tai ką aš dabar pasakysiu..-kaupia drąsa..tada kilsteli jos smakriuką į viršų
-Heidi, aš tave myliu..ir leisiu tau mane žeminti, ižeidinėti ir visaip kitaip skaudinti kad ir kiek to pati norėsi..-huh..buvo sunku.
Ech..meilė, seilė. BET, viskas baigėsi tuo, jog Heidi nulėkė į pilį, palikdama savo didžiają gyvenimo meilę Volteros miškų glūdumoj. Tikėkimės, kad neatklys koks plėšrūnas ir nesuės Rilio.

GG žodeliukas
Tai buvo pirmasis prisvilęs blynas, atleiskite už netikslumus ir informacijos kiekį. Pavargau, dingstu, iki greito :(happy):

Palyginimui įdėsiu Jums savo Saulėlydžio forume rašytas naujienas :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:11 pm

Greed Tu šaunuolis esi kai nori pripažįsti klaidas,atsakai į laiškus. Tiesiog kai nori įmanoma su tavim susišnekėti.
P.S Parašykit metus scenarijų su aktore kuri yra priplaukus ne tą pasakysit ir parašysit.Pvz. Mano šimtadienio spektaklis buvo nuomone tokia pagal amžių kaip nekeistą penktokai aštuntokai nesuprato.dešimtokam,vienoliktokam ir nevaidinusiem dvyliktokam jėga lūžo visa salė,mokytojom ir kitiem suaugusiem fainas linksmas išskirtinis nuo kitų. Dešimtokai devintokai kaip kuriem nors buvo tarp visų grupių kur nelabai suprato tarp suaugusių mažiausei atsirado.
Ir scenarijų rašėm visi pagrindiniai aktoriai kurie vaidino viena iš jų aš.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:13 pm

Ten dėl metų Greed buvo skirta ne tau. ir pasakau,kad Nesakytumėt,kad apie GG nei žodžio ten nėra nes ji kaip žaidime ir nedalyvauja nes nemažiau bent jau aš.
Atgal į viršų Go down
Claire

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:27 pm

Jėzau, kalba ne apie spektaklius kažkokius vyksta, o apie paprasčiausią laikraščio rašymą...

Atgal į viršų Go down
Tina
I think I am paranoid

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:33 pm

Elektra,jei mums nepatinka,tai ką turim tylėt ir tik paglostyt Psy?
Na jau ne,turime išreikšti savo nuomonęs.Ir beto,jei žmogus prisiima tokį darbą,tai manau,kad turi pats ir sekti foro veiksmus...
Atgal į viršų Go down
Harry

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:34 pm

Psy aš nelabai suprant apie ką tu šneki..
Atgal į viršų Go down
Tina
I think I am paranoid

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:35 pm

Greed,ne tu vienas...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   Št. 03 20, 2010 5:36 pm

Esmė tas pats rašymas žinau nukrypau nuo temos,bet kaip bendrauji su menišku žmogum pats toks tampi. Jučiom ar ne. tik scenarijų daug sudėtingiau rašyt nei čia ir rašėm jį iš oro. O čia jūs nežinot ko norit tad ir puolat.
Supranti puikia sakei tau septyniolika,bet kaip paaiškėjo šešiolika.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...   

Atgal į viršų Go down

Pirmas blynas ir jum spręsti prisvilęs jis ar ne...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next